Мова сайту:

Онлайн маркет

сучасної техніки

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Обміняй свій Старий гаджет на Новий за 2 хвилини!

Економ свій час та гроші обмінюючи техніку у нас!

Залиште дані та ми звяжемось для уточнення деталей

Що таке програма Trade IN?

Програма Trade IN (принеси старий, а отримай новий) — можливість обміняти ваш старий телефон (або будь-який інший пристрій від Apple) на версію вище або абсолютно новий. Якщо пристрій для вас застарів, або ви хочете просто обміняти його, тоді вам саме до нас. Наші експерти оцінять пристрій вигідно для Вас.

Що можна міняти?
Можна міняти будь-яку техніку Apple. Це iPhone, iPad, MacBook або будь-який інший пристрій. Техніку можна приносити в різних станах (навіть з візуальними або апаратними ушкодженнями). Для прикладу, ви можете підійти в магазин і обміняти Ваш iPhone 5s на новий 7 Plus або ж на MacBook Pro 2016 року, або навіть на використаний iPhone 7. Коротше кажучи на те, що Ви захочете.Якщо у вашого пристрою розбитий екран або будь-яке інше ушкодження, то ви так само можете його обміняти. Ми просто врахуємо це при оцінці пристрою. Якщо ж Ваш пристрій не працює взагалі, то його потрібно оглянути і ми зможемо Вам щось дати за нього.

Як проходить обмін?
Для обміну потрібно фізично знаходитись в магазині, де наші консультанти зможуть оцінити пристрій. В онлайн-чаті можуть підказати приблизну оцінку пристрою. Так як першим, що оцінюють — візуальний стан пристрою, а далі його працездатність. Наступний крок — перевірка пристрою на факт його попередньої розбірки, топлення та інших впливів.Всі ці дії займають не багато часу. У 90% звернень — це 20 хвилин (повністю все). Буває, коли приносять пристрій, який не працює, або ж у нього дуже багато пошкоджень, то оцінка відбувається довше, але в більшості випадків це не більше години.

Це вигідно?
Так, навіть дуже. Вам не потрібно бігати по різних майданчиках і намагатися продати ваш пристрій. Ви прийшли до нас і відразу ж отримуєте те, що хотіли. Це можна зробити і онлайн. Виходячи з усього можна виділити таке:
- Це безпечно
Ви не потрапите на шахраїв з торгових майданчиків або умільців з вулиці.
- Це швидко!
Ви прийшли в магазин, вашу техніку відразу ж оцінили і ви отримали те, що хотіли.
- Це просто!
Не потрібно нічим морочитися, ви прийшли до нас і ми все зробимо за вас. Вам достатньо просто посидіти на дивані. ;)

Показати Весь Текст Сховати Текст