Мова сайту:

Онлайн маркет

сучасної техніки

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×
MacBook Pro

MacBook Pro

MacBook Pro 15 Retina, Silver (MR962) 2018
Передзамовлення!
MacBook Pro 15 Retina, Silver (MR972) 2018
Передзамовлення!
MacBook Pro 15 Retina, Space Gray (MR942) 2018
Передзамовлення!
MacBook Pro 13 Retina, (MPXR2) 2017

MacBook Pro 13 Retina, (MPXR2) 2017

Color: Silver

33 270 грн (1 265$)
35 505 грн (1 350$)
MacBook Pro 15 Retina, Space Gray (MR932) 2018
Передзамовлення!
MacBook Pro 13 Retina (MPXQ2) 2017

MacBook Pro 13 Retina (MPXQ2) 2017

Color: Space Gray

33 796 грн (1 285$)
35 479 грн (1 349$)

Чи варто купити MacBook Pro?

MacBook Pro – ноутбук, який в першу чергу підійде для роботи. Це найпотужніше портативне рішення від Apple. У ньому є все, що може Вам знадобитися. Відмінний екран, потужна начинка і портативний корпус. Можна сказати що він відносно легкий (в порівнянні з іншими лінійками робочих ноутбуків).

 

Початок

Лінійку показали на світ у далекому 2006 році. MacBook Pro прийшов на зміну PowerBook G4. Така зміна імен пішла від того, що процесори PowerPC канули в лету, а на їх зміну прийшов продукт від Intel. Перше покоління MacBook Pro, як я вже сказав вище, був показаний в 2006 році. Зовні він став трохи більшим (трохи ширшим і вищим), але й наповнився безліччю плюсів: камера для відео дзвінків, роз'єм MagSafe (мабуть простіше і краще роз'єму складно було знайти), продуктивність пристрою виросла в 4 рази, нова клавіатура з підсвічуванням і безшумна робота.

Оскільки це були перші версії пристрою, то вони були злегка безглузді візуально, але в 2008 році все круто змінилося. Корпус пристрою був виконаний з цілісного шматка алюмінію (що і зараз виглядає відмінно). Навколо матриці пристрою була чорна рамка, яка виглядала просто потрясно. Ноутбуки стали міцнішими і компактнішими, що було великим плюсом. Крім цього, в лінійці вже був розподіл на старші і молодші ноутбуки (різниця була в відеокартах). Клавіатуру змінили на чорну з підсвічуванням, на кришці з'явилася магнітна прокладка для проміжку що б зручно відкривати ноутбук однією рукою, трекпад став більшим і почав підтримувати мультитач жести. Паралельно з цим (у 2009 році) показали модель з 17 дюймовим екраном. Цей гігант був обладнаний матовим екраном і не знімним акумулятором. 

Наступним кроком стало введення Retina дисплея, який робив ноутбук просто феноменальним. Це можна було назвати абсолютно новим пристроєм, оскільки такого екрану не було ні у кого. Хотілося б підкреслити, що ноутбук позбувся оптичного приводу і роз'єму Ethernet. У 2015 році так само були зміни у вигляді Force Touch. Замість звичайного кліка на трекпад ви відчуваєте зворотний відгук за рахунок вібромотора. Це дозволяє вводити нові функції і збільшити час автономної роботи.

 

Дизайн пристрою

Я опишу вже більш пізні версії пристрою. Корпус виконаний з алюмінію, який дуже приємний і практичний (скільки ж я буду повторювати цю фразу). Досить гострі грані роблять його красивим і елегантним незалежно «від погоди». У ньому немає нічого зайвого, він дуже просто, але це і робить його красивим. «Якщо ви не помічаєте дизайн пристрою, то це і є ідеальний дизайн» – сказав хтось колись. Мабуть ця людина мала рацію. Коли ви працюєте за цим пристроєм – Вас нічого не відволікає і ви повністю вникаєте в роботу. Розташування елементів таке ідеальне, навіть Touch Pad розташований по центру, що дуже радує.

 

 

Швидкість роботи

З цим у «Маків» ніколи не було проблем. Все завжди швидко. Особливо після відмови від HDD на користь SSD. Програми працюють моментально, відгук у системи блискавичний. Оскільки це професійне рішення, то залізо тут найпотужніше, тому і немає ніяких проблем. Якщо взяти до уваги те, що Mac OS оптимізується спеціально під «залізо», то суміш тут виходить просто пекельна. Найшвидша система при роботі і рендері. Ніяких питань, претензій або нюансів тут немає.

За рахунок того, що в MacBook завжди встановлені найпотужніші процесори, відгук системи і робота з відео тут йде на найвищому рівні. Що стосується ігор, то тут не все так солодко. На Mac OS досить мало ігор від ААА фірм, та й залізо тут розраховане на роботу з графікою / відео, а не на ігри. Для ігор ми залишимо ПК з їх величезними корпусами.

 

Завжди з родзинкою

На перший погляд до ноутбуків вже не можна додати ніяких «корисностей», але Apple постійно це робить. У перших версія ми отримали роз'єм MagSafe, який був надзвичайно корисним і зручним. Слідом був новий Touch Pad, який додав багато варіантів для роботи з жестами, що розширило функціонал. Після нього дуже важливою подією стала поява Retina екрану, що дозволяло інакше подивитися на роботу з відео і фото. Супер якісне відображення картинки і квітів.

А тепер, в 2016 році, з'явився Touch Bar і сканер відбитку пальців. Кардинально новий погляд на роботу з ноутбуком. Тепер це не просто пристрій, який буде Вам допомагати, а частина вашого життя. Сканер дозволить захистити ваші дані і процес покупки в інтернеті, а сенсорна панель замість «функціональних клавіш» не просто їх дублює, але вже як екран, а дозволяє використовувати інструменти при роботі з фото, відео та текстом. Коротше кажучи, MacBook Pro 2016 року вийшов на новий рівень взаємодії з користувачем і системою.

 

Що далі?

MacBook, це такий пристрій, який розрахований для професіоналів своєї справи, а значить в ньому завжди буде все найкраще. Це і процесор, і жорсткі диски, і екрани. Взагалі будь-які компоненти будуть тут розраховані на інтенсивну і складну роботу. Розміри пристроїв, а саме 13/15 дюймів розраховані на людей, яким потрібна або мобільність, або найпотужніше залізо. В майбутньому нас чекаємо збільшення продуктивності, якість матеріалів, екрану і часу роботи. Що ж стосується розмірів, то тут навряд чи щось зміниться.